PLASTİK ENJEKSİYON ÜRETİMİ

 

KAUÇUK VULKANİSAZYON ÜRETİMİ

 

ÇEŞİTLİ EBATLARDA ORİNG ÜRETİMİ

 

METAL AKSESUAR ÜRETİMİGoogle Arama
Sitemde Arama

 

Plastik enjeksiyon, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir.

 

Bu metod ile en küçük komponentlerden, bahçe mobilyalarına kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebilir.

 

En yaygın imalat yöntemlerinden biridir. İşlemin gerçekleştirildiği makineye plastik enjeksiyon makinesi denir. İlk plastik enjeksiyon makinesi 1930'lu yıllarda yapılmıştır.

 

   BursaPlas otomotiv tekstil enerji sektörleri başta olmak üzere çeşitli sektörlere plastik enjeksiyon üretiminde hizmet sağlamaktadır.

   250 gr parçaya kadar enjeksiyon yapabilme yetkinliğne sahiptir. Plastik üretiminde kontrollü enjeksiyon makinelerinde sıcak veya soğuk yolluklu kalıplarla PA.6, PA.6.6, PE, PS, POM, PC, ABS, PBT, EVA, TPE, TPU, P.P, PEEK ve diğer plastik hammadde çeşitleri kullanılarak mamul üretimi yapabilmekteyiz.

   MAKİNE PARKURUMUZ 120 TONDAN 450 TON                                                                                                                     KADAR    ENJEKSİYON MAKİNALARINDA

                                                                                                                    250 GR A KADAR PARÇA ÜRETİMİ YAPILMAKTADIR.